Нерухомість

Як знайти оптимальний варіант житла, переваги та ризики купівлі житла в передмістях мегаполісів.

Дизайнерський інтер'єр: ціна питання

Дизайнерський інтер'єр

Роблячи ремонт у новому помешканні, ви, швидше за все, захочете втілити в інтер'єрі свої найбажаніші ідеї. Зробити це можна, скориставшись послугами по створенню авторського інтер'єру. Це не тільки допоможе уникнути можливих невдач з ремонтом власним руками, але і додасть вашій квартирі індивідуальності. Скільки ж коштує така послуга і чи правда, що знайти архітектора-дизайнера вкрай складно?
 

Житло у передмісті: чого остерігатись?

Житло у передмісті

Вартість столичного житла така, що покупці все частіше наважуються спробувати щастя в передмісті Києва, а саме - в містах Ірпінь, Буча, Бровари, Вишневе, Вишгород, Боярка, Бориспіль, Українка. У чому перевага цієї зони і які ризики існують при покупці нерухомості?
 

Що ховається за оголошеннями про дешеву нерухомість?

Дешева нерухомість

Українці не могли не помітити, що це літо особливо багате на оголошення про знижки на житло від забудовників. Квартири в новобудовах пропонуються практично за безцінь - 23 тисячі доларів за однокімнатну квартиру, і це не може не насторожувати. Що ж ховається за цими оголошеннями?
 

Нерухомість за кордоном

Нерухомість за кордоном
Ні для кого не секрет, що нерухомість в деяких країнах істотно дешевше, ніж в Україні. Добре пошукавши і розібравшись у тонкощах законів, ви можете придбати житлоплощу де-небудь на іспанському узбережжі або там, де забажає душа.
 

Навіщо потрібні ріелтори?

Ріелтор

Нерухомість в столиці, як відомо, не дешева. Тому не дивно, що люди, які бажають її придбати, шукають будь-які способи заощадити. Найбільш простий з них - відмовитися від послуг ріелтора і займатися пошуком і покупкою самостійно. Але чи так це легко і просто?
 

Будматеріали для житла: що обрати?

Будматеріали для житла

Щоб побудувати власний будинок, потрібно не тільки зібрати достатньо фінансових коштів, але також чітко знати, що Ви хочете отримати в результаті. У першу чергу це стосується будівельних матеріалів.
 

Найбільш популярним матеріалом для будівництва є цегла - 82% будинків будують саме з неї. Це міцний і довговічний матеріал, проте назвати його дешевим не можна. Споруда 1 кв. метра будівлі з цегли обійдеться від 500 до 700 доларів.
 

Хто сплачуватиме податок на нерухомість?

Податок на нерухомість

Ініціатива Миколи Азарова - змусити заможних громадян платити більше податків, з тріском провалилася. Це підтвердили зміни до Податкового кодексу щодо предметів розкоші та оподаткування багатства, які уряд подав на розгляд Верховної Ради. Такі зміни, втім, не зможуть гідно згладити відмінності між соціальними верствами суспільства, як планувалося раніше.
 

Підводні камені іпотеки

Піідводні камені іпотеки

У наш час мало хто наважується на іпотеку, а зважившись, не завжди пам'ятають про підводні камені цього виду кредитування. Давайте в них розберемося.
 

Купуючи квартиру, обов'язково перевіряйте документацію та її юридичну силу. Інакше через пару років проживання до вас може нагрянути «законний власник» і пред'явити свої свої права. Так, через суд ви, можливо, зможете довести свою правоту, але витратите на це довгі роки і великі гроші. Навіть якщо страхова оплатить банку залишок заборгованості, вже вкладені в квартиру кошти вам ніхто не поверне.
 

Найпоширеніші афери з нерухомістю

Афери з нерухомістю

Сфера нерухомості одна з найдорожчих в Україні. Ні минула і майбутня фінансові кризи, ні спроби влади запустити програму «Доступне житло» помітно не позначилися на космічних цінах житла. Тому не дивно, що дана сфера відкриває широкі простори для діяльності аферистів.