час- це гроші
Booking.com

Навіщо потрібні ріелтори?

Ріелтор

Нерухомість в столиці, як відомо, не дешева. Тому не дивно, що люди, які бажають її придбати, шукають будь-які способи заощадити. Найбільш простий з них - відмовитися від послуг ріелтора і займатися пошуком і покупкою самостійно. Але чи так це легко і просто?
 

Якщо ви не є професіоналом у сфері нерухомості, придбання житла варто все ж довірити посередникам. По-перше, це значно заощадить час і вам не доведеться просиджувати над газетами і сайтами з продажу нерухомості. По-друге, вам не потрібно бути знавцем Києва та особливостей, які існують в процесі оформлення документів.
 

Також ріелтор, на відміну від вас, може влаштувати торг і трохи знизити встановлену на квартиру ціну. Особливо віддані своїй роботі ріелтори можуть навіть відмовитися від частини комісійних, якщо це дозволить вам отримати жадану нерухомість.
 

Ріелтори незамінні і при продажі квартири. Залишаючи свій телефон в оголошенні в газеті чи на сайті, ви ризикуєте зійти з розуму від телефонних дзвінків, які будуть надходити навіть після того, як оголошення втратить актуальність. При наявності ріелтора функцію відповіді на дзвінки ви доручаєте йому.
 

Ріелтор, на відміну від вас, може адекватно оцінити вартість вашої нерухомості з оглядкою на ситуацію на ринку. Ви ж можете через незнання завищити або сильно занизити ціну, докоряючи себе за це потім.
 

По суті, звертаючись за допомогою в агентство нерухомості, ви тільки надаєте квартиру, вся інша робота лягає на ріелторів. Це і оцінка, і розміщення реклами, і відповіді на дзвінки, а також оформлення довідок та документів, пошук покупців і сама угода купівлі-продажу.
 

Скільки ж отримує ріелтор? Відповісти на це питання можуть тільки в агентствах. Однак з вищезгаданого можна зробити висновок, що комісія ріелтора цілком себе виправдовує.

Основанный в 1992 году, коммерческий банк ПриватБанк является лидером банковского рынка страны и крупнейшим банком с отечественным капиталом.

ПриватБанк. Кредитка.

Можно оформить кредитную карту: Универсальная, которая позволяет рассчитываться за товары и услуги безналом, а также обналичивать реальные деньги. Процент за пользование- 3%, первый месяц бесплатно.

Інтернет-магазин Rozetka.ua ™ на сьогоднішній день є найбільш популярним магазином електроніки і побутової техніки в Україну. А представництва нашої компанії є у ​​всіх областях України.

Интернет-магазин ROZETKA

Очень удобный и информативный ресурс, где можно выбрать компьютерную технику  и аксессуары. Оперативная доставка по Украине (50 грн) с возможностью оплатить заказанный товар прямо на месте.