Авто

Ми допоможемо Вам знайти найкращий варіант продажу або покупки автомобіля.

Колір авто впливає на його ціну

Колір авто

Вартість автомобіля на вторинному ринку залежить не тільки від його марки, комплектації, технічних характеристик, але і від кольору. Це підтвердили дослідження експертів британського аналітичного агентства САР. Згідно зі звітами, найбільш привабливим і популярним для продажу кольором автомобіля є білий.
 

Продати авто

Продаж авто

Кожен автовласник стикається з проблемою продажу автомобіля - для покупки більш нового або просто для виручки грошей. Продати машину хочеться швидко і легко, от тільки виходить так далеко не у кожного.
 

Авто, які найшвидше і найдовше знецінюються

Знецінення авто

Як відомо, з часом автомобілі втрачають свою вартість. У зв'язку з цим, експерти з Великобританії склали список-рейтинг машин, з якими це відбувається швидше всього. На противагу йому був створений і інший список - автомобілів, які найдовше зберігають свою вартість. Згідно з ним, менше всіх можуть хвилюватися щасливі власники Porsche 911, в той час як власникам Volvo S80 варто забити на сполох.
 

Лізинг на противагу автокредиту

Лізинг

На заміну автокредитам приходить фінансовий лізинг - оренда автомобіля на тривалий термін з наступним викупом, тобто, покупка авто в розстрочку. У цієї процедури є як плюси, так і мінуси, проте в Україні вона може стати хорошою заміною банківським кредитам, незважаючи на свою складність.
 

Процедура лізингу проста - клієнт бере у лізингової компанії автомобіль і виплачує за його використання щомісячну суму. По закінченню виплат даний автомобіль переходить у власність клієнта.
 

Про страхування автомобіля

Страхування автомобіля

Нещасні випадки на дорозі - не рідкість. Навіть найдосвідченіші й умілі водії не можуть бути впевнені, що не потраплять в аварію. Тому щоб спокійно їздити, а також мати впевненість у матеріальній допомозі в разі ДТП, рекомендується використовувати страховку.
 

Пропозиція кабріолетів в Україні

Кабріолет

Кабріолети в Україні вже давно не рідкість, однак все ще викликають погляди услід. Що ж можна придбати на нашому автомобільному ринку цього літа і до чого варто готуватися власнику кабріолета?
 

Чи потрібен Фольксвагенам тюнінг?

Фольксваген

Тюнінг - хороший засіб надати індивідуальності автомобілю, зробити його зовнішність привабливішою, примножити ходові якості і багато іншого. Однак трапляється так, що на тюнінг власники витрачають грошей більше, ніж на профілактичні роботи або ремонт. Особливо грішні цим власники Фольксвагенів.
Чи всі з стандартних елементів тюнинга вам необхідні, чи все ж таки деякі деталі можна не купувати, а приберегти кошти для більш корисних речей?
 

Компенсуємо збитки від ДТП

ДТП

Щодня кількість автомобілів на дорогах країни збільшується, а разом з ним зростає і кількість дорожньо-транспортних пригод. До цього додається і жахливий стан доріг, тому зарікатися від попадання в аварію складно.
 

Скільки насправді коштує Ваш автомобіль

Вартість авто

Купуючи машину, особливо, якщо Ви робите це вперше, не поспішайте радіти вказаними цінами. Після того, як жадане авто стане Вашим, Вам доведеться додатково розлучитися з кругленькою сумою. Давайте розберемося, чому так відбувається, і скільки в підсумку буде коштувати Ваш автомобіль на прикладі Scoda Octavia A5.
 

Нехай вона буде в базовій комплектації з механічною коробкою передач і двигуном, об'ємом 1,6 л, а вартість, зазначена в прайс-листі автосалону, становить 165944 грн.