Новини

Будьте в курсі всих економічних та фінансових новин! Це допоможе, як заощадити кошти, так і заробити.

KUNA Exchange - легкий та надійний обмін криптовалюти.

Kuna Exchange - надійно придбати чи продати BTC та іншу крипто-валюту.
Найкращий спосіб купівлі та продажу криптовалюти, легке та швидке поповнення та виведення. Kuna Code — додатковий інструмент для переказу активів між акаунтами користувачів біржі Kuna. Також дозволяє зберегти або передати будь-який актив поза біржею, включаючи обмінки. Рахунки біржі забезпечені на 100% Кількість активів на цій біржі – це реально існуючі кошти. У банків норма резервування складає менше 10% від загального обсягу залучених коштів. Біржа завжди резервує 100% коштів. Тому в будь-який момент користувачі можуть забрати свої активи і це ніяк не вплине на роботу біржі.

В monobank можна придбати валюту онлайн.

Купити валюту он-лайн
У нас радісна новина — НБУ відключив обмеження на купівлю валюти онлайн. Тепер ви можете купувати валюту на суму до 150 тис. грн на добу. Ну круто ж :) Забудьте про походи у відділення або обмінники — купуйте або продавайте валюту (долари та євро) в додатку monobank за найвигіднішим курсом. Як купити валюту в monobank: Зайдіть у меню «Переказати на картку». Виберіть свою валютну картку. Введіть бажану суму купівлі :) :) Також поповнити валютну картку можна готівкою в касах Universal Bank та ТАСКОМБАНКу або за реквізитами із-за кордону (SWIFT-переказом). Як купити валюту

Кабмін ухвалив рішення про підписання додаткових угод

Кабмін ухвалив рішення про підписання додаткових угод до Угоди щодо виконання завдання у сфері розвитку між урядами України та США від 17 вересня 2014 року, у межах яких Київ отримає додатково майже $78 млн.

Допоможіть імунній системі ефірними маслами

Біолог-генетик, лікар-валеолог, аромафітотерапевт та мануальний терапевт Віталій Гайдук на прес-конференції «Оглядача» розповів про те, що ефірні масла можуть стимулювати імунну систему людини.

«Імунна система перша реагує на потрапляння ефірних масел в кров'яне русло за рахунок того, що до складу ефірних масел входять біологічно активні компоненти». На цьому принципі засновано профілактичну дію ароматерапії.

Рослинні масла обов'язково повинні бути в раціоні

Відповідно до думки вчених університету Міссурі, в раціон дорослої людини обов'язково повинні входити рослинні масла (у цьому плані різні чіпси, картопля або риба корисні, оскільки зазвичай готуються на олії). На основі 15 клінічних випробувань, в яких брали участь близько 500 добровольців, учені з'ясували, що людині, щоб захистити серце, необхідно споживати до 4 столових ложок олії на день.

Автомобільна продукція міститиме соєве масло

У сучасному світі як ніколи важливо зберегти екологію. Тому першорядне завдання світових виробників автомобільних масел і шин - це скоротити використання непоновлюваних вуглеців і якомога сильніше знизити згубний вплив продукції на навколишнє середовище. Для цього необхідно, щоб у виробництві брали участь поновлювані ресурси, наприклад - компоненти рослинного походження.

Від сонця шкіру захистять косметичні масла

Літо в самому розпалі, а значить сонце особливо активно висушує і старить нашу шкіру. Захищати її потрібно за допомогою сонцезахисних кремів, але чи завжди це зручно? Мало хто постійно носить із собою крем, а у деяких може бути алергія на його інгредієнти. У такому випадку можна замінити його базовим косметичним маслом, яке містить аналогічні фільтри від агресивних сонячних променів.

Індійське масло гхі визнано небезпечним

Індійське масло гхі визнано небезпечним. Про це свідчать останні лабораторні дослідження, які показали, що в дане масло додають тваринний жир. Таким чином, чистота топленого масла може бути гарантована тільки в тому випадку, якщо воно готується в домашніх умовах самостійно.

Лаванда у боротьбі з грибком

Вчені-мікробіологи з Університету Коїмбра, який знаходиться в Португалії, довели, що ефірна лавандова олія здатна боротися з хронічними грибковими інфекціями, такими, як оніхомікоз - грибок нігтів. За їх словами, саме ефірне масло лаванди надає найпотужніший вплив на штами грибків, що виникають на шкірі і нігтях як дорослих, так і дітей. Це особливо актуально у світлі почастілих спалахів захворювання цими інфекціями.

Оливкове масло в ЄС подаватимуть у пластиковій тарі

З 2014 року ресторани Європи зобов'язуються подавати оливкову олію виключно в пластиковій одноразовій тарі з відповідною етикеткою. Дане рішення Єврокомісії було викликано почастішанням випадків підробки оливкової олії, а також змішуванням дорогих сортів з більш дешевими.