іпотека

Кількість застав рухомого майна та іпотеки зростає

Застава майна

Більше 46 тисяч договорів застави рухомого майна і іпотеки були зареєстровані нотаріальними конторами в Україні протягом перших шести місяців року.
 

Таким чином, рекордно низька кількість застав майна, яка була завірена в кризовому 2009 році, продовжує неухильно зростати третій рік поспіль. Про це зростання повідомила прес-служба Міністерства юстиції України.
 

Підводні камені іпотеки

Піідводні камені іпотеки

У наш час мало хто наважується на іпотеку, а зважившись, не завжди пам'ятають про підводні камені цього виду кредитування. Давайте в них розберемося.
 

Купуючи квартиру, обов'язково перевіряйте документацію та її юридичну силу. Інакше через пару років проживання до вас може нагрянути «законний власник» і пред'явити свої свої права. Так, через суд ви, можливо, зможете довести свою правоту, але витратите на це довгі роки і великі гроші. Навіть якщо страхова оплатить банку залишок заборгованості, вже вкладені в квартиру кошти вам ніхто не поверне.
 

Чекати чи купувати?

Купувати житло
Як відомо, ціни на нерухомість в Україні падають, при цьому на ринку очікується сплеск активності в осінній період. В цей час зростає не тільки кількість угод з оренди - завдяки студентам, - але і з купівлі-продажу, вважають експерти. Але як на нерухомості позначиться прийдешня фінансова криза?
 

Доступна іпотека: міф чи реальність

Доступна іпотека

Для більшості громадян України словосполучення «дешева іпотека» звучить як щось фантастичне. Проте, Кабінет міністрів почав реалізовувати програму «Доступне житло», згідно з якою населення зможе брати кредит на покупку нерухомості під 3% річних на 10-15 років. Видавати подібні кредити буде Ощадбанк. Однак у людей є всі підстави з підозрою ставитися до подібних програм.