Статті

Дана інформація дасть Вам змогу ознайомитися з основними напрямками грошових потоків, способами економії та отримання прибутку.

Акції та облігації: в чому різниця?

акції, облігації
Цінні папери, в які можна вкладати фінансові кошти з метою отримати прибуток, а саме акції і облігації, відомі всім, навіть людям, далеким від світу фінансів. Обидва види паперів є інструментами фондового ринку, але мають безліч відмінностей між собою.
 

Облігація є по суті позикою - інвестор «позичає» кошти державі чи певній компанії і натомість отримує свого роду розписку - документ з обіцянкою виплатити зазначену винагороду в зазначений термін. Облігації можна придбати і на позабіржовому ринку за допомогою брокерів.

Фактори впливу на пару EUR / USD

Пара  EUR / USD

Валютна пара EUR / USD є однією з найбільш котируються на ринку Forex. Що ж впливає на ці дві валюти?
 
 

Перший фактор - це зона євро, а саме ті дванадцять країн, які використовують дану грошову одиницю в розрахунку ВНП. Серед таких країн: Австрія, Бельгія, Німеччина, Греція, Ірландія, Італія, Іспанія, Люксембург, Нідерланди, Португалія, Фінляндія, Франція.
 

Як заробити на ф'ючерсах

Ф'ючерс

Одним з найбільш популярних біржових інструментів є ф'ючерс. Щоденний обсяг торгів ф'ючерсами на майданчиках CME Group може досягати 12 мільйонів контрактів.
 

Вперше дані фінансові інструменти були запущені в 1865 році Чиказькою торговою палатою - тоді на торгах здійснювався продаж і покупка ф'ючерсних контрактів на продукцію фермерського господарства. У нашу країну ф'ючерси прийшли набагато пізніше, в 2010 році, із запуском на Українській біржі торгів на фондовий індекс.
 

Розраховуємо суму аліментів у разі розлучення

Аліменти

Згідно зі статистикою в Україні більше половини шлюбів закінчуються розлученням. І дуже часто такі розлучення супроводжуються гучними скандалами і розділом нажитого разом - майна, грошей і дітей. При наявність останніх той з подружжя, який буде жити окремо, зобов'язаний платити аліменти - кошти, які призначені для утримання дитини. Це слово походить від латинського «alimentum» -«їжа», «продовольство».
 

Українські компанії в топ-500 найкращих компанії регіону

Найкращі компанії

Міжнародна аудиторська компанія "Делойт" в шостий раз склала рейтинг 500 найбільш великих компаній Східної та Центральної Європи, де Україна представлена ​​50 компаніями. Таким чином, українські підприємства є одними з кращих у своєму регіоні і швидше за своїх колег нарощують прибутки.
 

Дизайнерський інтер'єр: ціна питання

Дизайнерський інтер'єр

Роблячи ремонт у новому помешканні, ви, швидше за все, захочете втілити в інтер'єрі свої найбажаніші ідеї. Зробити це можна, скориставшись послугами по створенню авторського інтер'єру. Це не тільки допоможе уникнути можливих невдач з ремонтом власним руками, але і додасть вашій квартирі індивідуальності. Скільки ж коштує така послуга і чи правда, що знайти архітектора-дизайнера вкрай складно?
 

Колір авто впливає на його ціну

Колір авто

Вартість автомобіля на вторинному ринку залежить не тільки від його марки, комплектації, технічних характеристик, але і від кольору. Це підтвердили дослідження експертів британського аналітичного агентства САР. Згідно зі звітами, найбільш привабливим і популярним для продажу кольором автомобіля є білий.
 

Найбагатші люди світу: Карлос Слім

Карлос Слім

З закінчення фінансової кризи минуло майже три роки і, судячи зі списку найбагатших людей світу, який щорічно складає журнал «Форбс», мільярдерів не тільки не поменшало, але навіть стало більше.
 

Так, в 2011 році кількість доларових мільярдерів становило 1010 осіб, а в нинішньому - на 200 осіб більше. Таким чином, за останні два роки був поставлений свого роду рекорд за кількістю багатих людей. Загальне багатство мільярдерів оцінюється в 4,5 трильйона доларів.
 

Заробляємо на гепах

Геп
Розрив, що утворюється після стрибка ціни, на графіку позначений областю гепа. Такий період характеризується різким падінням або зростанням ціни на фінансовий інструмент, зазвичай в цей час торгівля ведеться не активно або зовсім припиняється. Найчастіше розриви виникають після вихідних або свят, а також в період сильної волатильності. Це нормальний стан ринку, і на ньому так само можна заробляти, як і на інших закономірностях в поведінці цін.
 

Що потрібно знати про дивіденди

Дивіденди
Один з найбільш простих варіантів заробітку на фондовому ринку - це отримання дивідендів від акцій, про що чомусь забуває більшість успішних та активних учасників фінансового ринку.
 

Отримання дивідендів кожен квартал, звичайно, не принесе стільки прибутку, скільки інтернет-трейдинг, але саме розрахунок і виплата дивідендів є основним фактором, який впливає на ціну акції.