Інтернет-магазин ROZETKA

Про нас

Інтернет-магазин Rozetka.ua ™ на сьогоднішній день є найбільш популярним магазином електроніки і побутової техніки в Україну. А представництва нашої компанії є у ​​всіх областях України. Такого статусу нам вдалося досягти завдяки максимально широкому асортименту, розумної цінової політики і відмінному сервісу.

Але це ще не все. Наша задача полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб інформувати і просвіщати покупця. Для цього ми знімаємо відеоогляди самих «гарячих» новинок, готуємо статті і новини. Озброївшись всебічної інформацією про цікавий пристрій і його головних конкурентів, Ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про покупку саме того товару, який Вам потрібен.

Наш сайт в середньому відвідує понад 50 000 унікальних відвідувачів в день, і це число продовжує зростати. Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжуємо нарощувати обороти, прагнучи стати кращим в країні порталом про електроніку і побутову техніку - місцем, де Ви зможете вибрати і придбати будь-яку техніку - усвідомлено, недорого і зручно.
 

Цікаві факти

7 лютого 2008 тижневик «Компьютерное Обозрение» і видавничий будинок ITCPublishing провели п'яту церемонію нагородження людей, які зробили найбільший внесок у розвиток IT-ринку України - «Людина року 2007».

Лауреатами премії «Людина року 2007» в 10 професійних номінаціях стали кращі представники українських і зарубіжних компаній. Вибір і оцінку номінантів здійснюють авторитетні експерти ІТ-галузі Україна - редакційний колектив «Комп'ютерного Огляду», тому премія «Людина року» вже багато років залишається найбільш престижною для учасників ринку.

У номінації «За найбільший внесок в розвиток ринку роздрібних продажів» в 2007 р. переможцем став Владислав Чечоткін, керівник проекту Rozetка.ua
Rozetka.ua - сертифікований партнер провідних виробників

Крім того, Rozetka.ua є сертифікованим партнером провідних виробників портативної, фото-і відеотехніки, проекційного обладнання, комп'ютерних комплектуючих і програмного забезпечення. Наш високий рівень співпраці підтверджується не тільки широким асортиментом товарів на сайті, але і офіційним статусом роботи, дипломами та сертифікатами.

Сайт ресурсу: http://rozetka.com.ua