Узнайте, как приумножить свои деньги

Все о валютах, фондовых рынках, банках, авто, недвижимости. Новости экономики, научные статьи и курсы валют.
Ознакомиться

Курс валют НБУ

на 02.09.2019
USD
100
долларов США
2514.41
EUR
100
ЕВРО
2774.9
JPY
1000
японских ен
236.61
RUB
10
русских рублей
3.78
GBP
100
английских фунтов стерлингов
3063.99
CNY
100
юаней женьминьби
351.66
Все валюты

Новости

Статьи

Данная информация позволит Вам ознакомиться с основными направлениями денежных потоков, способами экономии и получения прибыли.
Авто
Каждый автовладелец сталкивается с проблемой продажи автомобиля - для покупки более нового или просто для выручки денег. Продать машину хочется быстро и легко, вот только получается так далеко не у каждого. Мы поможем Вам найти лучший вариант.
Подробнее
Форекс
FOREX (Foreign Exchange Market) - міжнародний валютний ринок, на якому проводиться обмін валют у світовому масштабі, а також телекомунікаційна мережа, яка об’єднує продавців і покупців валюти по всьому світу, працює цілодобово і в будь-якому куточку світу.
Подробнее
Недвижимость
Вартість столичного житла така, що покупці все частіше наважуються спробувати щастя в передмісті Києва, а саме - в містах Ірпінь, Буча, Бровари, Вишневе, Вишгород, Боярка, Бориспіль, Українка. У чому перевага цієї зони і які ризики існують при покупці нерухомості?
Подробнее
Фондовый рынок
Цінні папери, в які можна вкладати фінансові кошти з метою отримати прибуток, а саме акції і облігації, відомі всім, навіть людям, далеким від світу фінансів. Обидва види паперів є інструментами фондового ринку, але мають безліч відмінностей між собою.
Подробнее