євро

В monobank можна придбати валюту онлайн.

Купити валюту он-лайн
У нас радісна новина — НБУ відключив обмеження на купівлю валюти онлайн. Тепер ви можете купувати валюту на суму до 150 тис. грн на добу. Ну круто ж :) Забудьте про походи у відділення або обмінники — купуйте або продавайте валюту (долари та євро) в додатку monobank за найвигіднішим курсом. Як купити валюту в monobank: Зайдіть у меню «Переказати на картку». Виберіть свою валютну картку. Введіть бажану суму купівлі :) :) Також поповнити валютну картку можна готівкою в касах Universal Bank та ТАСКОМБАНКу або за реквізитами із-за кордону (SWIFT-переказом). Як купити валюту

Фінансові війни

Фінансові війни

Хоч воєнний час давно позаду, бойові дії між країнами тривають. Правда, тепер уже на рівні фінансів. Уміло керуючи потоком грошей як фінансовим інструментом, підготовлена ​​країна зможе отримати все, що забажає. А цим найчастіше виявляється багатство.
 

Волатильний курс євро у вересні

Волатильний курс євро

Вересень ознаменується волатильним курсом євро. На міжнародному ринку дана валюта буде коливатися в межах 1,2000-1,2700 з тенденцією до подальшого зниження, зокрема, це стосується другої половини вересня. Про це заявили експерти компанії Weltrade. Що до України, то громадяни зможуть спостерігати курс у діапазоні від 9,95 грн / євро до 10,5 грн / євро.