долар

В monobank можна придбати валюту онлайн.

Купити валюту он-лайн
У нас радісна новина — НБУ відключив обмеження на купівлю валюти онлайн. Тепер ви можете купувати валюту на суму до 150 тис. грн на добу. Ну круто ж :) Забудьте про походи у відділення або обмінники — купуйте або продавайте валюту (долари та євро) в додатку monobank за найвигіднішим курсом. Як купити валюту в monobank: Зайдіть у меню «Переказати на картку». Виберіть свою валютну картку. Введіть бажану суму купівлі :) :) Також поповнити валютну картку можна готівкою в касах Universal Bank та ТАСКОМБАНКу або за реквізитами із-за кордону (SWIFT-переказом). Як купити валюту

Винуватці у доларовій істерії будуть покарані

Доларова істерія

Доларова істерія, яка спостерігалася в Україні на початку минулого тижня, привела до того, що населення почало масово скуповувати валюту в банках. Деякі банки скористалися цим, встановивши курс, набагато вище допустимого. Такі фінансові установи будуть покарані Національним банком України шляхом тимчасового закриття доступу до міжбанку. Як заявляють представники НБУ, така міра є попередженням спекулянтам.

 

Фінансові війни

Фінансові війни

Хоч воєнний час давно позаду, бойові дії між країнами тривають. Правда, тепер уже на рівні фінансів. Уміло керуючи потоком грошей як фінансовим інструментом, підготовлена ​​країна зможе отримати все, що забажає. А цим найчастіше виявляється багатство.
 

Очікується падіння доларової піраміди?

Доларова піраміда
57-і вибори президента США, які відбудуться 6 листопада 2012 року, вже привели в рух ринки. Особливо це помітно по динаміці американського долара та акцій. Останні оновили багаторічні максимуми і зіткнулися з масованими продажами.
 

Така фіксація прибутку може затягнутися, що призведе до входження індексів в США в довгоочікувану корекцію від 12500-12600 до 12000 за індексом Доу-Джонса.