автомобіль

Колір авто впливає на його ціну

Колір авто

Вартість автомобіля на вторинному ринку залежить не тільки від його марки, комплектації, технічних характеристик, але і від кольору. Це підтвердили дослідження експертів британського аналітичного агентства САР. Згідно зі звітами, найбільш привабливим і популярним для продажу кольором автомобіля є білий.
 

Продати авто

Продаж авто

Кожен автовласник стикається з проблемою продажу автомобіля - для покупки більш нового або просто для виручки грошей. Продати машину хочеться швидко і легко, от тільки виходить так далеко не у кожного.
 

Авто, які найшвидше і найдовше знецінюються

Знецінення авто

Як відомо, з часом автомобілі втрачають свою вартість. У зв'язку з цим, експерти з Великобританії склали список-рейтинг машин, з якими це відбувається швидше всього. На противагу йому був створений і інший список - автомобілів, які найдовше зберігають свою вартість. Згідно з ним, менше всіх можуть хвилюватися щасливі власники Porsche 911, в той час як власникам Volvo S80 варто забити на сполох.
 

Лізинг на противагу автокредиту

Лізинг

На заміну автокредитам приходить фінансовий лізинг - оренда автомобіля на тривалий термін з наступним викупом, тобто, покупка авто в розстрочку. У цієї процедури є як плюси, так і мінуси, проте в Україні вона може стати хорошою заміною банківським кредитам, незважаючи на свою складність.
 

Процедура лізингу проста - клієнт бере у лізингової компанії автомобіль і виплачує за його використання щомісячну суму. По закінченню виплат даний автомобіль переходить у власність клієнта.
 

Про страхування автомобіля

Страхування автомобіля

Нещасні випадки на дорозі - не рідкість. Навіть найдосвідченіші й умілі водії не можуть бути впевнені, що не потраплять в аварію. Тому щоб спокійно їздити, а також мати впевненість у матеріальній допомозі в разі ДТП, рекомендується використовувати страховку.
 

ДАІ патрулюватиме без автомобіля

ДАІ без автомобіля

Наявність на місці патрулювання ДАІ службового автомобіля з включеними синіми проблисковими маячками тепер необов'язково. Це право співробітникам ДАІ надав наказ МВС України № 524 від 11 червня. Тому даішники зможуть зупиняти транспортні засоби і таким способом контролювати ситуацію на дорогах практично в будь-якому місці, включаючи місця концентрації ДТП, аварійно-небезпечні ділянки та інших.
 

Пропозиція кабріолетів в Україні

Кабріолет

Кабріолети в Україні вже давно не рідкість, однак все ще викликають погляди услід. Що ж можна придбати на нашому автомобільному ринку цього літа і до чого варто готуватися власнику кабріолета?
 

У бензин додаватимуть біоетанол

Біоетанол

З 2013 року в продаваний бензин будуть додавати від 5% біоетанолу, а в 2014 році - від 7%. Про це 19 червня 2012 року заявив Верховна Рада Україна. Які наслідки це рішення буде мати у автовласників і продавців палива? Чому вказана тільки нижня межа вмісту спирту, але не гранично допустима? Як перевірити, скільки його насправді автозаправники підмішують в бензин, якщо на колонці не вказана відповідна інформація? І найголовніше: який відсоток вмісту біоетанолу витримають двигуни автомобілів, що поставляються в Україну?
 

Чи потрібен Фольксвагенам тюнінг?

Фольксваген

Тюнінг - хороший засіб надати індивідуальності автомобілю, зробити його зовнішність привабливішою, примножити ходові якості і багато іншого. Однак трапляється так, що на тюнінг власники витрачають грошей більше, ніж на профілактичні роботи або ремонт. Особливо грішні цим власники Фольксвагенів.
Чи всі з стандартних елементів тюнинга вам необхідні, чи все ж таки деякі деталі можна не купувати, а приберегти кошти для більш корисних речей?