гривня

Курс гривні по відношенню до долара у 2013

Курс гривні

Одна з найбільших фінансових установ України, "Укрсоцбанк" представив власні розрахунки щодо курсу гривні по відношенню до долара США в 2013 році.
 

Борис Тимонькін, голова правління ПАТ «Укрсоцбанк» повідомив, що керівництво банку здійснювало розрахунки на наступний рік згідно із співвідношенням національної валюти до долара на рівні 8,30. Однак очевидним залишається факт, що сам курс схильний до впливу ситуації і настроїв на внутрішньому фінансовому ринку.
 

Гривня зарееєструвалася у Твіттері

Гривня у Твіттері

У популярній мережі мікроблогів - Твіттері - 7 серпня з'явився новий користувач. Це ні більше, ні менше - українська гривня. Блоггер пише від імені української валюти.
 

У першому записі Гривня привітала жителів Твіттера і повідомила, що має повне право вести тут блог, так як їй уже виповнилося 16 років. Нагадаємо, що введена нинішня українська валюта була у вересні 1996 року указом Президента України. Аватарку нового користувача прикрашає зображення гривні зразка часів Київської Русі.
 

Гривня (Україна)

гривня, гроші онлайн,за гроші, про гроші

Гривня (UAH, ₴) - національна валюта України.

Перший раз була введена в обіг на території Київської Русі. Так само була платіжним засобом на території УНР в 1917-1920 рр.. У вересні 1996 року в Україні була проведена грошова реформа, після чого, гривня надійшла у вільний обіг на території України і є єдиним законним офіційним платіжним засобом у країні. На сьогоднішній день використовуються банкноти номіналом 500, 200, 100, 50, 20, 10, 5, 2 і 1 грн.