час- це гроші
Booking.com

МТС Україна - out of service

В результаті аварії, яка сталася близько 17:30 06.11.2012 частина правого берегу м.Києва залишилася без зв'язку від МТС. Сім-карта нормально реєструється в мережі, але можливість здійснювати дзвінки та надсилати SMS - відсутня. Інженери МТС прикладають максимум зусиль для усунення наслідків аварії. Не панікуйте, якщо не зможете швидко додзвонитися до родичів.

АТ «Ощадбанк» - один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ - близько 6000. Державний банк сьогодні – символ стабільності та надійності.

ПриватБанк. Кредитка.

Можно оформить кредитную карту: Универсальная, которая позволяет рассчитываться за товары и услуги безналом, а также обналичивать реальные деньги. Процент за пользование- 3%, первый месяц бесплатно.

Motori.ua - онлайн автобазар в Україні. Простий і зручний ресурс створений для тих, хто хоче купити або продати б/у  чи новий автомобіль, мотоцикл а також будь-який інший транспортний засіб.

Интернет-магазин ROZETKA

Очень удобный и информативный ресурс, где можно выбрать компьютерную технику  и аксессуары. Оперативная доставка по Украине (50 грн) с возможностью оплатить заказанный товар прямо на месте.