час- це гроші
Booking.com

Форекс Кухня

Форекс Кухня
У кожного брокера і дилінгового центру існує свій стереотип трейдера і його поведінки на ринку Форекс. Згідно цьому стереотипу брокер і управляє вашими коштами - виводить їх на зовнішній ринок, щоб підвищити ефективність і звести до мінімуму ризики, або ж утримується від цього.
 

Технологія роботи дилінгових центрів і брокерів Форекс називається Форекс Кухня. Вона є найбільш простим способом роботи і використовується, в основному, з новачками або в регіонах зі слабо розвиненим спекулятивним аспектом інвестиційного бізнесу.

 

Основою Форекс Кухні є гіпотеза про те, що трейдер рано чи пізно зіллє свій депозит. Треба сказати, ця гіпотеза не безпідставна.

 

Найчастіше трейдери-новачки ведуть себе агресивно, незважаючи на те, що мають низьку підготовку і не знають іноземну мову, дуже важливу для роботи на Форекс. Стратеги брокера або дилінгового центру обов'язково це враховують, як і можливу неадекватність трейдера, який має відкриті позиції. Така поведінка не додасть удачі.

 

Форекс Кухня зводить функції брокера або дилінгового центру до реєстрації угод і результатів своїх клієнтів. Трейдерські депозити зменшуються через жадібність і дурість самих трейдерів, брокерам ж залишається тільки маніпулювати ними, змушуючи трейдерів зробити побільше угод.

 

Особливо ефективна Форекс Кухня в дилінгових центрах, оскільки трейдери тут працюють в клієнтських залах і можуть бути піддані впливу брокерів та інших трейдерів.

АТ «Ощадбанк» - один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ - близько 6000. Державний банк сьогодні – символ стабільності та надійності.

ПриватБанк. Кредитка.

Можно оформить кредитную карту: Универсальная, которая позволяет рассчитываться за товары и услуги безналом, а также обналичивать реальные деньги. Процент за пользование- 3%, первый месяц бесплатно.

Інтернет-магазин "iHot.com.ua" є молодим, але стрімко зростаючим магазином електроніки, побутової та комп'ютерної техніки в Україні.

Интернет-магазин ROZETKA

Очень удобный и информативный ресурс, где можно выбрать компьютерную технику  и аксессуары. Оперативная доставка по Украине (50 грн) с возможностью оплатить заказанный товар прямо на месте.